Portfolio

Portfolio

Naše portfolio se skládá z rezidenčních i retailových nemovitostí, developerských projektů a unikátního audio & cinema showroomu VOIX v centru Prahy nebo vinařství Zlati Grič ve Slovinsku. Všechny naše projekty po všech stránkách vylepšujeme a to s maximálním důrazem na každý detail.

Portfolio
Portfolio
Portfolio
Portfolio
Portfolio

Retailové nemovitosti

Naše investice se zaměřují na maloobchodní parky a obchodní centra v České republice a na Slovensku a také na rezidence v žádaných lokalitách velkých měst. Vybíráme projekty, které mají vysoký potenciál z hlediska stability, strategického umístění a budoucího růstu hodnoty.

Rezidenční nemovitosti

Soustředíme se primárně na investice do nájemního bydlení, které ve vybraných lokalitách kontinuálně roste díky vyšší poptávce. V  současnosti vlastníme rezidence v centru Prahy, Plzně, Brna a Olomouce.

Developerské projekty

Zabýváme se kompletním developmentem a redevelopmentem u projektů s vysokým potenciálem růstu a rozvoje. Z našeho portfolia mezi takové projekty patří například rozvoj objektu OC Chrpa nebo přestavba dříve hotelových prostor Hotelu Kopanice či hotelu Astra.

Ostatní projekty

Kromě nemovitostí provozujeme unikátní audio & cinema showroom VOIX v centru Prahy. A také vinařství s dlouholetou tradicí Zlati Grič, které se nachází v nádherné přírodě severního Slovinska, jež je současně mimořádně zajímavou, znalci oceňovanou vinařskou oblastí.

Portfolio projektů