O společnosti

Jsme český investiční butik založený v roce 2014. Zaměřujeme se na investice do nemovitostí, a to do retail parků v Čechách a na Slovensku a rezidenčních nemovitostí v centru měst Praha, Bratislava, Brno nebo Olomouc. Kromě nemovitostí provozujeme unikátní audio&cinema showroom VOIX v centru Prahy.

14
0
komerční
nemovitosti
komerční nemovitosti
/
14
0
rezidenční
nemovitosti
rezidenční nemovitosti
/
5.3
0
mld. Kč
hodnota
portfolia
mld. Kč hodnota portfolia

Nadprůměrné roční výnosy z vlastního kapitálu generujeme v těchto oblastech

Retailové nemovitosti

Investujeme zejména do maloobchodních parků a obchodních center v České republice a na Slovensku. Před akvizicí vždy ověřujeme fungování, stabilitu i potenciál těchto projektů, a to přímou komunikací s dlouholetými nájemci. Projekty pak dále strategicky rozvíjíme a zvyšujeme jejich atraktivitu pro zákazníky. Za tímto účelem spolupracujeme s předními stavebními firmami, abychom zajistili nejvyšší kvalitu i životnost staveb. 

Rezidenční nemovitosti

Zaměřujeme se na akvizici a následný pronájem rezidenčních nemovitostí v atraktivních lokalitách. Vhodnou rekonstrukcí, úpravou dispozic a kvalitní správou maximalizujeme jejich hodnotu i výnosnost, vysoce nad tržní průměr. V současnosti vlastníme 11 rezidenčních nemovitostí v centru Prahy, Brna a Olomouci.

Komerční nemovitosti

Do našeho portfolia patří také 2 komerční nemovitosti v Čechách a na Slovensku. Oba projekty se nacházejí v oblastech s výbornou dopravní dostupností a mají značný rozvojový potenciál do budoucnosti. 

Ostatní oblasti

Do up-market maloobchodu jsme vstoupili výstavbou jedinečného showroomu s luxusní audio technikou v samém srdci Prahy. Současně jsme tak otevřeli největší showroom tohoto typu ve střední Evropě. Touto cestou oslovujeme movité spotřebitele, kterým nabízíme nejkvalitnější zboží na trhu, stejně jako jedinečný zážitek.

Tváře
Fidurocku

David Hauerland

Managing Director

David Hauerland se od počátku založení FIDUROCKu stará o identifikování zajímavých investičních příležitostí v oblasti komerčních realit a zároveň zastřešuje komplexní řízení všech projektů.

Své zkušenosti z oblasti realit čerpal v mezinárodní poradenské společnosti Jones Lang LaSalle (JLL), kde zastával pozici konzultanta pro prodej a pronájem komerčních nemovitostí, zejména maloobchodních. Znalost finančních trhů získal při svém působení v Unicredit Bank na pozici regionálního manažera franšízové distribuce.

+ Číst více

Laurens Rinkes

Managing Partner

Laurens Rinkes se ve FIDUROCKu stará především o řízení kanceláře v Amsterodamu, vytváří organizační struktury a identifikuje nové investiční příležitosti v rámci střední a východní Evropy.

Po absolvování University of Groningen v Nizozemsku strávil přes 10 let prací v mezinárodní konzultační firmě pro střední a východní Evropu. Specializuje se na poradenství v oblasti daňového plánování a vytváření strategických firemních struktur pro soukromé firmy. Od roku 2012 zastává pozici člena představenstva česko-nizozemské obchodní komory.

+ Číst více

Petr Valenta

Managing Partner

Petr Valenta se specializuje na oblast private equity a v rámci Fidurocku se podílí na řízení provozu a investic, vytváření strategie firmy a jejího dalšího rozvoje.

Po získání doktorátu z Masarykovy univerzity v Brně se od roku 2008 aktivně věnuje problematice správy majetku a v této souvislosti působil v dozorčích radách několika společností.

+ Číst více

Vladimír Loukota

Partner

Vladimír Loukota se ve FIDUROCKu věnuje především vyhledávání zajímavých investičních příležitostí v oblasti rezidenčních realit. Zároveň zastřešuje a vede brněnskou pobočku FIDUROCK a komplexně řídí veškeré její projekty.

Během více než dvaceti let svého působení na trhu s rezidenčními nemovitostmi, při kterých vybudoval úspěšné týmy a organizace, načerpal mnoho zkušeností, které nyní uplatňuje k vytvoření širokého residenčního portfolia FIDUROCKu.

+ Číst více

Ondřej Křivanec

Executive Director

Ondřej Křivanec nastoupil do FIDUROCKu 1. října 2020. Jeho hlavním úkolem je komplexní správa segmentu nemovitostí s přesahem do správy rezidenčního portfolia a provozního řízení FIDUROCKu.

Ondřej má jedenáct let zkušeností v oblasti nemovitostí. První zkušenosti získal v JLL, kde strávil dva roky péčí o investory v sektoru maloobchodních nemovitostí. Také prohloubil své znalosti v CPI PG. Podílel se na správě, developmentu a řízení desítek nemovitostí na území ČR a SR o pronajímatelné ploše přesahující 600.000 m2

 

+ Číst více

David Hýža

Chief Financial Officer

David Hýža má na starosti komplexní řízení financí v celé skupině FIDUROCKu, včetně řízení akvizic a financování projektů. David má více než 10 let zkušeností v oblasti financí.                                                                                 
Před svým působením ve FIDUROCKu pracoval David jako finanční ředitel v síti provozující coworkingová centra HUB Ventures a v týmu podnikových restrukturalizací v Pricewaterhouse- Coopers, kde se účastnil velkého množství restrukturalizačních projektů s širokým záběrem činností.

+ Číst více