O společnosti

FIDU
fiducia – důvěra
závazek
+
ROCK
kámen – dlouhověkost
síla
O společnosti

Jsme česká společnost,

která probouzí k životu „cihlu po cihle”
s vizí vytvářet za sebou stopy napříč časem.

Naši práci vždy opíráme o naše hodnoty, které nás posouvají dál. Rozvíjíme a inovujeme v závislosti na charakteru objektu a zachováváme prvky, které mají kulturní, historickou či estetickou hodnotu. Našim cílem je vdechnout nový život všemu, čeho se dotkneme. Vytváříme prostředí, které respektuje minulost, slouží současnosti a vytváří základ pro budoucnost.

Díky využívání nejmodernějších technologii a trendů, vznikají prostory, které budou mít svůj význam a účel nejen dnes, ale i pro další generace.

Naše hodnoty

Naším cílem je budovat skálopevnou budoucnost. Každý vztah stavíme na lidském přístupu a těchto hodnotách.

Důvěra

Důvěra a transparentnost jsou základní kameny každé investice. Důvěra vyžaduje otevřenou komunikaci a informovanost, transparentnost umožňuje investorům snadno získat kompletní informace a porozumět rizikům a potenciálním výnosům spojeným s investicemi. Proto naše aktivity i portfolio nemovitostí stavíme především na lidském přístupu a dlouhodobých vztazích s klienty.

Kontrola

Nenecháváme nic náhodě. Fidurock je společnost, která ví, co dělá a proč to dělá. Díky maximálnímu zaměření na odbornost, která vyplývá z našich dlouholetých zkušeností a dokonalé znalosti projektů, máme celý investiční proces pevně ve svých rukách.

Růst

Neustále pracujeme na rozšiřování našeho portfolia a vyhledávání nových příležitostí. Řídíme se interním pořekadlem: 
„Kde není kazu, netřeba zubaře“
Proto na základě letité praxe celého týmu strategicky vybíráme pouze ty projekty, které z pohledu dlouhodobé udržitelnosti a stabilního vývoje, nepodléhají většině rizikových faktorů. Díky této praxi roste nejen hodnota jednotlivých nemovitostí, ale Fidurock jako celek. 

Inovace

S našimi kolegy nás spojuje nadšení pro inovace a také prvotřídní péče o každý projekt. Snažíme se, abychom jim v rámci našich aktivit poskytli jen ten nejlepší servis. Proto neustále přemýšlíme nad tím, jak naše služby vylepšit.

Naším cílem je budovat skálopevnou budoucnost. Každý vztah stavíme na lidském přístupu a těchto hodnotách.

Naše hodnoty

Klíčový tým

Specialisté Fidurocku disponují dlouholetými zkušenostmi z oborů bankovnictví a nemovitostí, díky nimž jsou schopni efektivně vyhledávat atraktivní investiční příležitosti a komplexně řídit celý transakční proces.

David Hauerland

Managing Director

Petr Valenta

Managing Partner
Vladimír Loukota

Vladimír Loukota

Partner

Ondřej Křivanec

Executive Director

David Hýža

Chief Financial Officer

Petr Vondrášek

Asset Management Director

Michal Vencl

Head of Development
Adam Buček

Adam Buček

Head of External Financing

Nela Liberdová

HR Manager