FIDUROCK refinancuje své retailové projekty v České a Slovenské republice úvěrovým rámcem od UniCredit Bank ve výši 91 mil EUR

02. 12. 2019

Středoevropský investor FIDUROCK a americký investor a developer Lincoln Property Company s potěšením oznamují refinancování retailového portfolia u UniCredit Bank. FIDUROCK tak zkonsolidoval veškeré úvěry a získal úvěrový rámec v celkové výši 91 milionů EUR, který použije na refinancování stávajících seniorních úvěrů, financování developerských projektů a dalších akvizic retail parků v Čechách a na Slovensku. 

„Hlavním cílem konsolidace všech úvěrů u jedné banky bylo zajištění lepší výkonnosti celého portfolia, získání úvěrového rámce pro další akvizice v Čechách a na Slovensku, dosažení výhodnějších finančních podmínek a zefektivnění správy celého portfolia a reportingu. Nyní retailové portfolio čítá 6 existujících retail parků a 5 developerských projektů o celkové rozloze 71 000 m2“, uvádí Michal Rusiňák ze společnosti Lincoln Property Company, která portfolio jako asset manažer spravuje a refinancování pro společnost FIDUROCK vyjednala.

„Financování našeho retailového portfolia prostřednictvím UniCredit Bank a získání pro nás rekordního úvěru potvrzuje nejen naši již dlouholetou spolupráci, ale především důvěru, kterou v nás náš bankovní partner vkládá. Díky této smlouvě s výhodnými úvěrovými podmínkami pro financování našeho portfolia budeme schopni více zefektivnit správu a dosahovat tak našich dalších cílů“, uvádí David Hauerland, výkonný ředitel FIDUROCKu.

Právní kanceláře Dentons a White & Case spolupracovaly při vyjednávání úvěru a úvěrové dokumentace.

 

 

Pro vice informací kontaktujte:
Martina Stachová                                                                              Michal Rusiňák
Head of PR                                                                                          Investment Analyst
Fidurock                                                                                              Lincoln Property Company
+420 777 078 994                                                                              +420 605 369 772
stachova@fidurock.com                                                                  mrusinak@lpc.com

www.fidurock.com                                                                            www.lpc.com